گالری ویدئو

ورود کاربران

تبلیغات سایت

نشریه اتحادیه فرش ماشینی و موکت تهران

ماشین آلات نساجی نو و دست دوم

نیمی از هزینه صادرکنندگان ایرانی شرکت کننده در نمایشگاه های کشورهای هدف پرداخت می‌شود.

 مجتبی خسروتاج در گفتگو با ایرنا، افزود: صادر کنندگانی که بصورت هدفمند در نمایشگاههای کشورهایی که از نظر بازارسنجی مورد ارزیابی قرار گرفته و زمینه توسعه صادرات کالاهای ایرانی در آنها وجود دارد، شرکت کنند از سوی سازمان توسعه تجارت حمایت و پشتیبانی مالی خواهند شد و یارانه صادراتی دریافت می کنند.

وی با اشاره به اینکه 48 کشور به عنوان بازارهای هدف صادراتی از سوی سازمان توسعه تجارت مشخص و اسامی آنها در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان اعلام شده است ، افزود: در این پایگاه اطلاع رسانی، ظرفیت هریک از کشورها برای صادرات کالاهای ایرانی ، ارزیابی و مشخص شده است.


رئیس سازمان توسعه تجارت ایران همچنین عصر امروز در جلسه کارگروه توسعه صادرات استان اصفهان که پیرامون مشکلات صادرات فرش دستبافت این استان برگزار شد، گفت: صادرکنندگان فرش دستبافت اگر در کشورهایی مانند روسیه، چین، هند و برزیل نمایشگاه فرش دایر کنند، 50 درصد هزینه نمایشگاهی آنها بصورت رایانه ای از سوی این سازمان پرداخت می شود.

وی با اشاره به اینکه هر کالای صادراتی از جمله فرش باید دارای کد شناسایی و رهگیری تولید کننده داشته باشد ، گفت: سامانه‌ای همانند سامانه مبارزه با قاچاق کالا باید برای صادرات فرش راه اندازی شود.

خسروتاج میزان رشد صادرات فرش کشور در هفت ماه نخست امسال را 17 درصد اعلام کرد و گفت: صادرات فرش به بازارهای جدید از جمله روسیه، برزیل، چین و هند باید مورد توجه قرار گیرد و صادرکنندگان فرش باید زمینه صادرات فرش دستباف ایران به این کشورها را بیش از پیش فراهم کنند.

وی با بیان اینکه در حوزه صادرات فرش از پیشنهادها و نظرات استقبال می کنیم، افزود: فرش ایران در دنیا صاحب نام و مورد استقبال است بنابراین از حضور صادرکنندگان فرش دستباف ایران در نمایشگاه های بین المللی که متقاضی فرش دستباف ایران هستند، حمایت می کنیم.

بازار آنلاین نساجی

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید

آمار بازدید

بازدید امروز 24

بازدید دیروز 64

بازدید ماه 939

بازدید کل 569457

اکنون 36 مهمان و 0 عضو آنلاین هستند.

همراهان ما

برخی از مشتریان ما

تماس با ما

اینستاگرام فیسبوک گوگل پلاس توییتر خبر خوان

 
تلفكس: 77243296-021 و 77245780  

پست الكترونيك: info@kohanjournal.com

صندوق پستي : تهران 465-16765 مجله نساجي كهن

Add to your Skype : ghasemi.behnam

پرسش پاسخ پزشکی پیامک صوتی