گالری ویدئو

ورود کاربران

تبلیغات سایت

نشریه اتحادیه فرش ماشینی و موکت تهران

ماشین آلات نساجی نو و دست دوم

۹۰ درصد پارچه مصرفی پلاسکو از بازار تهران خریداری می‌شد

  رئیس اتحادیه بنکداران و طاقه فروشان پارچه:  ۹۰ درصد پارچه مصرفی پلاسکو از بازار تهران خریداری می‌شد

رئیس اتحادیه بنکداران و طاقه‌فروشان پارچه گفت: باید تلاش کنیم تاجران و تولیدکنندگانی که سرمایه خود را از دست داده‌اند دوباره به بازار برگردند.

ایران آنلاین / رئیس اتحادیه بنکداران و طاقه‌فروشان پارچه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، در خصوص وضعیت پارچه در بازار گفت: واحدهای تجاری پلاسکو ۸۰ تا ۹۰ درصد نیاز خود به پارچه را از فروشندگان پارچه در بازار تهران خریداری می کردند.

امیر قدیمی نژاد ادامه داد: با وجود این که شرکت های تولیدی ما با یک سوم ظرفیت کار می کردند و در واقع در دوران رکود هستیم. اکنون علی رغم این خلائی که در بازار به وجود آمده هیچ مشکلی برای تامین احتیاجات مردم نیست.

وی ادامه داد: من اطمینان می‌دهم که هیچ گونه تورم و کمبودی در بازار به وجود نخواهد آمد و پارچه به قدر کافی در بازار موجود است. ما هیچ احتیاجی به واردات پوشاک نداریم و مصرف بازار شب عید را می توانیم با ظرفیت داخلی تامین کنیم.

قدیمی‌نژاد تصریح کرد: همه ما درجه اول در غم از دست دادن هموطنان خود شریک هستیم و باید تلاش کنیم تاجران و تولیدکنندگانی که سرمایه خود را از دست داده‌اند دوباره به بازار برگردند. ما هم به عنوان تامین کننده مواد اولیه این صنف وظیفه داریم نهایت همکاری را با آنها داشته باشیم و مطمئنا همکاران من با آنها مدارا خواهند کرد و در هنگام پیگیری صورتحساب کالاهای فروخته شده، شرایط کسبه ساختمان پلاسکو را در نظر خواهند گرفت زیرا آنها برادران ما هستند./

 

منبع: ایلنا

بازار آنلاین نساجی

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید

آمار بازدید

بازدید امروز 48

بازدید دیروز 64

بازدید ماه 963

بازدید کل 569481

اکنون 13 مهمان و 0 عضو آنلاین هستند.

همراهان ما

برخی از مشتریان ما

تماس با ما

اینستاگرام فیسبوک گوگل پلاس توییتر خبر خوان

 
تلفكس: 77243296-021 و 77245780  

پست الكترونيك: info@kohanjournal.com

صندوق پستي : تهران 465-16765 مجله نساجي كهن

Add to your Skype : ghasemi.behnam

پرسش پاسخ پزشکی پیامک صوتی