گالری ویدئو

ورود کاربران

تبلیغات سایت

نشریه اتحادیه فرش ماشینی و موکت تهران

ماشین آلات نساجی نو و دست دوم

نمایشگاه فرش DOMOTEX ترکیه

نمایشگاه فرش DOMOTEX ترکیه

 


نمایشگاه فرش DOMOTEX ترکیه در تاریخ 23 تا 26 ماه می 2016 در شهر قازیانتپ ترکیه، مرکز جهانی تولید فرش ماشینی ترکیه، برگزار شد. قازیانتپ مرکز صنایع فرش ترکیه می باشد که بیش از 40 درصد کل ظرفیت تولید فرش ماشینی در جهان را دارا است. این نمایشگاه میزبان 198 غرفه دار بود که 32 غرفه از آن ها از کشورهای ایران، فرانسه، بلژیک، آلمان، چین، هند، اردن، ازبکستان و هلند بودند.

الکساندر کوهنل، مدیر کل نمایشگاه هانوفر ترکیه در مصاحبه ای خاطر نشان ساخت: برگزاری این نمایشگاه با حضور شرکت های پیشرو در صنعت فرش دستبافت بار دیگر قدرت ترکیه را در این زمینه نشان داد و با تعداد زیاد ارتباطات تجاری که برقرار ساخت موفقیت این نمایشگاه را به عنوان مهم ترین گردهمایی تجاری برای ترکیه و خاورمیانه به اثبات رساند.


در طول نمایشگاه شرکت های برجسته صنایع فرش محصولات گسترده خود را تحت برند DOMOTEX ارائه کردند. در میان این محصولات محصولی که دارای فناوری خود تمیز کنندگی با استفاده از تکنولوژی نانو بود محصولی چشمگیر برای بازدیدکنندگان به شمار می رفت. همچنین فرش هایی با طراحی های متنوع سنتی و مدرن که بر اساس سلیقه مصرف کنندگان طراحی شده بود و با جنس های گوناگون از قبیل پشم، ابریشم، کشمیر، الیاف بامبو به نمایش درآمد.
در کنار فرش های ماشینی در این نمایشگاه محصولات دیگری شامل فرش های دست بافت، قالیچه، زیرانداز و مت، کفپوش های جاذب صوت، لمینت چوب و پارکت نیز به نمایش در آمد.
از نکات برجسته دیگر نمایشگاه امسال بخش – نابینایان و کم بینایان فرش طراحی می کنند: رویاهای بدون مرز – بود که مورد علاقه بازدید کنندگان قرار گرفت. در این بخش خاص فرش هایی که به وسیله نابینایان و کم بینایان طراحی شده بود، با هدف آگاه سازی نسبت به این قشر به نمایش درآمدند.
درمجموع 8179 بازرگان خبره عمدتا از ترکیه و سایر کشورهای خاورمیانه از نمایشگاه DOMOTEX امسال بازدید کردند. این نمایشگاه موقعیت خود را به عنوان یک نمایشگاه پیشرو در زمینه صنایع فرش و همچنین انواع کفپوش در ترکیه و خاورمیانه تقویت نموده است به طوریکه در پایان این نمایشگاه چهار روزه اکثر شرکت کنندگان برای شرکت در نمایشگاه سال بعد ابراز تمایل نمودند.

نمایشگاه فرش DOMOTEX ترکیه


در همین زمینه مدیر کل شرکت کاپلان کاردسلر درباره این نمایشگاه گفت: شرکت ما بیش از 30 سال در عرصه جهانی فعالیت نموده و به بیش از 80 کشور دنیا فرش صادر می کند. ما در نمایشگاه های بین المللی صنعتی زیادی در سرتاسر جهان از جمله DOMOTEX ترکیه شرکت می کنیم. این نمایشگاه با توجه به بازدیدکنندگانی که از خاورمیانه آمریکا و اروپا دارد هویتی بین المللی داشته و با توجه به این که خاورمیانه از بازارهای هدف ما می باشد، این نمایشگاه دست آوردهای خوبی برای ما داشت. وی افزود: از DOMOTEX ترکیه به خاطر برگزاری این نمایشگاه سودمند تشکر می کنم.
دکتر مریک ببیتوگلو، مدیر کل شرکت اطلس هالی: فرش نانوی تولید شده به وسیله این شرکت، که سه سال پیش در این نمایشگاه رو نمایی شد، همچنان به عنوان اولین و تنها فرش تولید شده از آن نوع در میان فرش ها متمایز می باشد. ما با مجموعه های جدیدی از محصولاتمان، با طراحی های جدید و با استفاده از فناوری نانو، به سرعت در حال پیشرفت برای دستیابی به برندی در سطح جهانی هستیم. این فرش های خود تمیز کن و مقاوم به آب هستند. این مجموعه باعث جلب توجه شرکت های خارجی و همچنین ترکیه ای و همچنین سایر بازدیدکنندگان شد. ما در طول این نمایشگاه ارتباطات تجاری زیادی را در نشست های بازرگانی برقرار کردیم.
دنی بورگویس، هماهنگ کننده فروش وندویل: حضور تعداد زیادی از مشتریان ترکیه ای ما در این نمایشگاه دلیل حضور ما در این جا می باشد. شرکت ما به عنوان سازنده ماشین آلات و به منظور فروش و پشتیبانی از محصولات در این نمایشگاه شرکت کرده است. DOMOTEX ترکیه به دلیل ارائه دستاوردهای جدید در زمینه ماشین آلات برای اولین بار، به اهمیت بالایی در صنایع فرش دست یافته است. به طور اتفاقی دقیقا امروز ما در حال بهره برداری از خط اکستروژن رنگی در یکی از کارخانه های قازیانتپ هستیم و این برای صنایع فرش نشانه سرمایه گذاری ترکیه و قازیانتپ در آینده پیش رو است.


عمر ازکایا، جانشین مدیر کل رویال هالی: ما سه سال است که در DOMOTEX ترکیه حضور داریم. تعداد بازدیدکنندگان که غالبا از ترکیه، خاور میانه و سایر کشورها می باشند خوب بوده و ما مناسبات بسیار خوبی ایجاد کرده ایم. ما قصد شرکت در نمایشگاه سال بعد را نیز داریم.

 

DOMOTEX TURKEY 2017 : 22-25 May 
 

تحریریه مجله کهن

محمد علی فیرئزه

02177243296

بازار آنلاین نساجی

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید

آمار بازدید

بازدید امروز 13

بازدید دیروز 24

بازدید ماه 222

بازدید کل 583796

اکنون 9 مهمان و 0 عضو آنلاین هستند.

همراهان ما

برخی از مشتریان ما

تماس با ما

اینستاگرام فیسبوک گوگل پلاس توییتر خبر خوان

 
تلفكس: 77243296-021 و 77245780  

پست الكترونيك: info@kohanjournal.com

صندوق پستي : تهران 465-16765 مجله نساجي كهن

Add to your Skype : ghasemi.behnam

پرسش پاسخ پزشکی پیامک صوتی