گالری ویدئو

ورود کاربران

تبلیغات سایت

نشریه اتحادیه فرش ماشینی و موکت تهران

ماشین آلات نساجی نو و دست دوم

انتقاد از واردات انحصاری پوشاک توسط یک برند ترکیه ای

 

 

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی،ضمن انتقاد از واردات انحصاری پوشاک توسط یک برند ترکیه ای گفت:وزارت صنعت باید پاسخگوی چگونگی اخذ مجوز توسط این برند ترکیه ای و واردات انحصاری آن باشد.

ولی داداشی ضمن انتقاد ازواردات انحصاری پوشاک توسط یکی از برندهای ترکیه ای به کشور،گفت:آیا این مجوز که به صورت انحصاری به یکی از شرکت های پوشاک خارجی  داده شده،مبارزه با اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی نیست؟

نماینده مردم آستارا درمجلس شورای اسلامی،افزود:مجوز ورود پوشاک ترکیه از دولت با چه رانت و ویژه خواری گرفته شده و از چه شخص حقیقی یا حقوقی اخذ شده است.

داداشی با بیان اینکه  این برند پوشاک ترکیه در داخل کشور مشابه خارجی دارد،ادامه داد:سازمان مبارزه با قاچاق کالا با مشارکت دادگستری محصولات مشابه این برند را از بازار جمع آوری کرده اند.

وی اظهار کرد:متاسفانه این برند علاوه بر پایتخت دربرخی از شهرهای دیگر کشور نمایندگی دارد و مشاور حقوقی این برندها اقدام به جمع آوری محصول مشابه داخلی خود از شهرهای مختلف کشور می کنند.

عضوکمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد:وزارت صنعت باید پاسخگوی چگونگی اخذ مجوز توسط این برند ترکیه ای و واردات انحصاری آن باشد.

مطالب مرتبط

بازار آنلاین نساجی

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید

آمار بازدید

بازدید امروز 47

بازدید دیروز 84

بازدید ماه 1423

بازدید کل 571532

اکنون 20 مهمان و 0 عضو آنلاین هستند.

همراهان ما

برخی از مشتریان ما

تماس با ما

اینستاگرام فیسبوک گوگل پلاس توییتر خبر خوان

 
تلفكس: 77243296-021 و 77245780  

پست الكترونيك: info@kohanjournal.com

صندوق پستي : تهران 465-16765 مجله نساجي كهن

Add to your Skype : ghasemi.behnam

پرسش پاسخ پزشکی پیامک صوتی