گالری ویدئو

ورود کاربران

تبلیغات سایت

نشریه اتحادیه فرش ماشینی و موکت تهران

ماشین آلات نساجی نو و دست دوم

لزوم ایجاد نمایشگاه پوشاک فرهنگ ایرانی در رباط کریم

 

 

سعید بیان صبح امروز در بازدید سرزده از کاروانسرای حاج کمال شهر رباط کریم، از مسؤولان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و متولیان موضوع فرهنگ و پوشاک خواستار ایجاد نمایشگاه پوشاک فرهنگ ایرانی اسلامی شد.

وی با تأکید بر رعایت الگوی حجاب و عفاف، طراحان پوشاک را عامل مهمی برای اشاعه نوع پوشش در سطح جامعه دانست و از آنها خواست تا با توجه به فرهنگ اصیل ایرانی، طرح‌هایی در خور شأن یک زن ایرانی مسلمان طراحی کنند.

سرپرست فرمانداری شهرستان رباط کریم از مسؤولان گردشگری و صنایع دستی خواستار سوق دادن اعتبارات برای تسهیل‌گری در راستای رعایت الگو حجاب و عفاف در شهرستان با همکاری سایر دستگاه‌های متولی و عرضه پوشاک مناسب با این الگو برای بانوان شد.

وی توسعه صنایع دستی را عاملی مهم برای رونق فضای کسب و کار دانست و از مسؤولان ذی‌ربط خواستار بهره‌برداری از ظرفیت‌های شهرستان شد و معرفی این هنرمندان و صنعتگران مرتبط را از وظایف اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی عنوان کرد.

وی در پایان با اشاره به قدمت شهرستان رباط کریم و وجود جاذبه‌های گردشگری آن بر ظرفیت‌سازی در حوزه گردشگری و جذب توریسم تأکید کرد و متذکر شد: با توجه به اینکه این شهرستان به نوعی گلوگاه تهران بزرگ محسوب می‌شود می‌توان در این بخش تحولی نوین ایجاد کرد.

 

مطالب مرتبط

بازار آنلاین نساجی

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید

آمار بازدید

بازدید امروز 47

بازدید دیروز 84

بازدید ماه 1423

بازدید کل 571532

اکنون 17 مهمان و 0 عضو آنلاین هستند.

همراهان ما

برخی از مشتریان ما

تماس با ما

اینستاگرام فیسبوک گوگل پلاس توییتر خبر خوان

 
تلفكس: 77243296-021 و 77245780  

پست الكترونيك: info@kohanjournal.com

صندوق پستي : تهران 465-16765 مجله نساجي كهن

Add to your Skype : ghasemi.behnam

پرسش پاسخ پزشکی پیامک صوتی