گالری ویدئو

ورود کاربران

تبلیغات سایت

نشریه اتحادیه فرش ماشینی و موکت تهران

ماشین آلات نساجی نو و دست دوم

پوشاک ایرانی نیازمند حمایت شخصیت‌های سرشناس است

 

پوشاک ایرانی

 

رییس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک با اشاره به این‌که دولت‌ها طی چند ساله گذشته اعتماد مردم را نسبت به تولید ایرانی از بین برده‌اند، گفت: بهبود این مساله نیازمند حمایت مسئولان و شخصیت‌های سرشناس است.

ابوالقاسم شیرازی، در پاسخ به این‌که در زمینه‌ ضعف تولیدکنندگان پوشاک در راستای صادرات و نیز عدم برندسازی این کالا بیان کرد: صادرات، برندسازی، تولید صادرات‌محور و باکیفیت پوشاک مورد ظلم واقع شده و این در حالی است که تولیدی‌های بسیار قوی داخلی وجود دارد که هم‌اکنون در زمینه‌ تولید فعال هستند، اما هرگز مورد حمایت واقع نشده‌اند.

وی ادامه داد: دولت‌ها در چندین ساله گذشته اعتماد مردم را به تولید ایرانی از بین برده‌اند و امروز به یکباره همه به این فکر افتاده‌اند که از تولید حمایت کنند؛ بنابراین باید زمینه‌های تقویت و فرهنگ‌سازی ایجاد شود تا تولیدکنندگان با انگیزه تولیدات خود را ارائه کنند نه این‌که همانند گذشته در حالی که تولیدی با کیفیت اما با برند ایرانی را عرضه کند و مورد اقبال عمومی قرار نگیرد و در زمینه‌ اقبال مردم نیازمند تبلیغات توسط دولت و نهادهای تبلیغاتی هستیم.

رییس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک در پاسخ به این‌که آیا صادرات پوشاک توسط تولیدکنندگان داخلی مدنظر قرار می‌گیرد یا خیر؟ بیان کرد: هم‌اکنون صادرات پوشاک وجود دارد اما رقم آن بسیار اندک است؛ هرچند سعی داریم پوشاک خود را در بازارهای جهانی نیز عرضه کنیم.

شیرازی ادامه داد: یکی از اقدامات این است که مسئولان و شخصیت‌های سرشناس با تبلیغات، استفاده و حمایت از پوشاک ایرانی رویکرد و نظر مردم را به سمت تولید داخل جلب کنند.

 

مطالب مرتبط

بازار آنلاین نساجی

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید

آمار بازدید

بازدید امروز 47

بازدید دیروز 84

بازدید ماه 1423

بازدید کل 571532

اکنون 20 مهمان و 0 عضو آنلاین هستند.

همراهان ما

برخی از مشتریان ما

تماس با ما

اینستاگرام فیسبوک گوگل پلاس توییتر خبر خوان

 
تلفكس: 77243296-021 و 77245780  

پست الكترونيك: info@kohanjournal.com

صندوق پستي : تهران 465-16765 مجله نساجي كهن

Add to your Skype : ghasemi.behnam

پرسش پاسخ پزشکی پیامک صوتی