گالری ویدئو

ورود کاربران

تبلیغات سایت

نشریه اتحادیه فرش ماشینی و موکت تهران

ماشین آلات نساجی نو و دست دوم

برندهای نوین پوشاک ایرانی - اسلامی به زودی معرفی ‌می‌شود

 

پوشاک ایرانی اسلامی

 

دبیر اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک گفت: همزمان با چهارمین نمایشگاه بین المللی پوشاک که در نیمه ماه جاری برگزار می‌شود، برندها و طرح‌های جدید تولید شده در داخل که برگرفته از فرهنگ ایرانی - اسلامی است، عرضه و معرفی خواهد شد.

مهدی یکتا امسال را سال ویژه ای برای صنعت پوشاک کشور دانست و گفت: قاچاق یکی از مسائلی مهمی است که به صنعت پوشاک کشور صدمات سختی وارد می کند، البته مبارزه با قاچاق پوشاک انجام شده و می شود اما باید با جدیت بیشتری صورت بگیرد.  

دبیر اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران خاطر نشان کرد: پس از تاکیدات مقام معظم رهبری بر مبارزه جدی با قاچاق و توجه به کالای ایرانی، موج عظیمی در سطح رسانه های عمومی داخل و خارج کشور برای تبلیغ کالای داخلی راه افتاده است، ‌لذا نمایشگاه ایران مد می‌تواند بخشی از اعتماد جامعه مصرف کنندگان به پوشاک داخلی را برگرداند.

وی در ادامه  افزود: همزمان با چهارمین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران(ایران مد) که از ۱۳ تا ۱۶ شهریورماه در نمایشگاه های تهران برگزار می شود، جدیدترین برندها، تولیدات و خدمات واحدهای بزرگ و کوچک تولیدی و دست اندرکاران صنعت پوشاک کشور عرضه و به نمایش گذاشته خواهد شد.

دبیر اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران اضافه کرد: در این نمایشگاه حدود ۵۰ شرکت داخلی و ۳۰ شرکت کننده خارجی، ضمن ارائه جدیدترین کلکسیون های تولیدی خود، نوین ترین طرح های تولیدی برگرفته از فرهنگ ایرانی اسلامی را مطرح و معرفی خواهند کرد.

یکتا به ویژگی های ممتاز نمایشگاه امسال اشاره کرد و گفت: امسال برای نخستین بار سیستم کدگذاری بین المللی GS۱ با همکاری مرکز ملی شماره گذاری ایران در نمایشگاه اجرا خواهد شد.

وی اضافه کرد: در این سیستم که با اپلیکیشن های خاص طراحی شده است غرفه داران می‌توانند کلیه اطلاعات آماری و کیفی محصولات خود را ظرف چندثانیه به سمع و نظر بازدیدکنندگان برسانند و هر بازدید کننده هم با نصب آپ موردنظر، به محض ورود به سالن کلیه اطلاعات دلخواه خود را بدون کمترین محدودیت دریافت خواهد کرد.

دبیر اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران ایجاد رقابت و تبادل اطلاعات بین تولیدکنندگان و صادرکنندگان پوشاک، ارتقای سطح تولید داخلی کشور، علمی کردن طرح تولید لباس داخلی، کمک به توسعه اشتغال، بازاریابی و افزایش صادرات و افزایش راندمان تولید داخلی را مهمترین اهداف برگزاری چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت پوشاک ایران بیان کرد.

 

مطالب مرتبط

بازار آنلاین نساجی

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید

آمار بازدید

بازدید امروز 47

بازدید دیروز 84

بازدید ماه 1423

بازدید کل 571532

اکنون 14 مهمان و 0 عضو آنلاین هستند.

همراهان ما

برخی از مشتریان ما

تماس با ما

اینستاگرام فیسبوک گوگل پلاس توییتر خبر خوان

 
تلفكس: 77243296-021 و 77245780  

پست الكترونيك: info@kohanjournal.com

صندوق پستي : تهران 465-16765 مجله نساجي كهن

Add to your Skype : ghasemi.behnam

پرسش پاسخ پزشکی پیامک صوتی