گالری ویدئو

ورود کاربران

تبلیغات سایت

نشریه اتحادیه فرش ماشینی و موکت تهران

ماشین آلات نساجی نو و دست دوم

سيستم اكستروژن SymTTex؛ نوآوري جديد SwissTex

در اواخر دهه 90، SwissTex توجه جهاني را با سيستم اكستروژن Pathfinder‌ كه نخستين سيستم جامعي بود كه بازار جهاني تا آن زمان ديده بود، به خود جلب كند.

پخش كامل مذاب در اين دستگاه موجب يكنواختي بالاي نخ شده و به خاطر تعداد كم راهنماهاي نخ، اصطكاك به حداقل رسيده است. واحدهاي تكسچرايزينگ اختراع شده و يك درام خنك كننده بزرگ، يكنواختي فرو موج و يكنواختي سطح نخها را تضمين مي نمايد. با توجه به سيستم بهينه لوله هاي مذاب، تغيير سريع رنگ امكان پذير است و با در دسترس بودن اجزا و قطعات، دستگاه را به سرعت و به آساني مي توان آماده سازي كرد.    
در سال گذشته SwissTex با معرفي سيستم اكستروژن SymTTex‌ شهرت خود را در بازار جهاني افزايش داد. در اين ماشين 4 سر نخ و كاملاً يكپارچه، طراحي هندسي آن متناسب با مسير مستقيم نخ، مقياس مناسب اجزاء سازنده، اسپين پك هاي با ظرفيت بارگيري زياد، يك سيستم پيشرفته براي سرد كردن و يك سيستم ورودي جديد مي باشد.


ماشين FW12 Twin winder براي اكستروژن نخ فرش، يكي ديگر از محصولات موفق اين شركت در بازار بوده است. علاوه بر اين دو محصول،‌ به سيستم اكستروژن SymTTec براي نخ تاير و نخ هاي صنعتي نيز بايد اشاره كرد. اين سيستم 4 سر نخ، همه ويژگي هاي تكنيكي و تكنولوژيكي را در خود جمع كرده است تا نخي با كيفيت بسيار يكنواخت توليد كند. اجزاء پيشرفته دستگاه، تقارن آن و مستقيم بودن مسير نخ شرايط را براي توليد نخ با كارآيي بالا فراهم مي آورند.


SwissTex در بازارهاي عمده فرش و نخ هاي فني و صنعتي در سراسر جهان مشتري دارد. ايالات متحده آمريكا، بلژيك، تركيه، خاورميانه و چين بازارهاي مهم صادرات ماشين آلات فرش آن را تشكيل مي دهند. اين شركت توليدات خود را در بازارهاي ياد شده از طريق نمايندگي هاي فروش محلي به فروش مي رساند و توزيع آنها را توسط آژانس هاي بازرگاني خارجي سازماندهي و مديريت مي نمايد. SwissTex‌ جهت ارتقاء موقعيت خود در بازار بين المللي، پيوسته در نمايشگاه هاي تجاري بين المللي شركت كرده و سمينارهاي مختلفي نيز برگزار مي نمايد. پس از نمايشگاه FloorTek در ايالات متحده آمريكا، آخرين نمايشگاهي كه SwissTex در آن غرفه گذار بود، ايتما 2007 مونيخ بود. از جمله نمايشگاه هايي كه اين شركت در سال 2008 تصميم به غرفه گذاري در آنها را دارد مي توان به نمايشگاه هاي Domotex‌در هانوفر، Domotex Asia/China در شانگهاي، Techtextil امريكاي شمالي در آتلانتا، ITMA Asia در شانگهاي و Techtextil Rossija‌ در مسكو اشاره كرد.
SwissTex به واسطه راه كارهاي جديدي كه ارائه مي كند و نيز شناختي كه در مورد نخ هاي BCF‌ و فرآيندهاي T&l دارد، در سراسر دنيا از اعتبار بالايي برخوردار است. خدمات شبكه ارتباطي آن بسيار كارآمد بوده و مشتريان به خاطر كيفيت بالاي محصولات از آنها تشكر مي كنند. در سال هاي آينده SwissTex قصد دارد فعاليت هاي خود را در زمينه T&l براي به دست گرفتن سهم بيشتري از بازار افزايش دهد.

اظهارات آندره لينرت، مدير فروش و بازاريابي شركت درباره ايتما 2007 مونيخ:
ايتما 2007 براي SwissTex Winterthure AG‌ زمينه اي به سوي يك تغيير و تحول تاريخي به واسطه صاحب پيشين خود Rieter Machine Works Ltd بود. اين شركت با سابقه 75 ساله در تجارت نخ هاي فيلامنتي مداوم، براي اولين بار تحت عنوان جديد با موفقيت در اين نمايشگاه حاضر شد. ما با موقعيتي كه در سالن A3 داشتيم، توانستيم از همه مشتري هاي كليدي و مشهور پذيرايي كنيم و همچنين با مشتري هاي جديدي ارتباط برقرار نموده و در زمينه تجارت نخهاي فرش و نخ هاي فني و صنعتي با آنها مذاكره كنيم.
جداي از بازديد كنندگان پيش بيني شده، ما مشتري هاي برجسته اي از هند، ايران، مصر، مكزيك و برزيل داشتيم. بازديدكنندگان آسيايي به ويژه از چين و تايوان مانند دوره هاي گذشته ايتما حضور فعالي نداشتند كه اين امر نشان دهنده تمركز آنها بر نمايشگاه هاي محلي است.


ما در اين نمايشگاه يك دستگاه يك چشمه اي SymTTex‌ را به نمايش گذاشتيم كه به وسيله آن پرسنل حاضر در غرفه مي توانستند ويژگي ها و مزاياي يك سيستم اكستروژن براي چهار سرنخ فرش را تشريح كنند. در اين دستگاه سادگي عبور مستقيم نخ نشان داده بود و همراه با ويژگي راحتي كاربرد توسط اپراتور، نظر بازديدكنندگان را به خود جلب مي كرد. اجزاء كليدي سيستم اكستروژن BCF‌ از جمله جت هاي تكسچره و درام هاي خنك كننده مي توانند به ماشين آلات قديمي مانند ماشين معروف RIETEX 10 و ماشين آلات Pathfinder جهت بهبود آنها اضافه شوند. به طور مشابه مي توان اين كار را در مورد قسمت هاي الكترونيكي ماشين آلات انجام داد.

مطالب مرتبط

بازار آنلاین نساجی

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید

آمار بازدید

بازدید امروز 24

بازدید دیروز 64

بازدید ماه 939

بازدید کل 569457

اکنون 45 مهمان و 0 عضو آنلاین هستند.

همراهان ما

برخی از مشتریان ما

تماس با ما

اینستاگرام فیسبوک گوگل پلاس توییتر خبر خوان

 
تلفكس: 77243296-021 و 77245780  

پست الكترونيك: info@kohanjournal.com

صندوق پستي : تهران 465-16765 مجله نساجي كهن

Add to your Skype : ghasemi.behnam

پرسش پاسخ پزشکی پیامک صوتی