گالری ویدئو

ورود کاربران

تبلیغات سایت

نشریه اتحادیه فرش ماشینی و موکت تهران

ماشین آلات نساجی نو و دست دوم

کاربرد چوب در دکوراسیون داخلی

 


گرما، راحتی، بافت و مواد ارگانیک همواره همان چیزهایی هستند که مردم دوست دارند آنها را در اطراف و در خانه خود داشته باشند. چوب ماده ای طبیعی است که می تواند طبیعت را به خانه شما بیاورد. چوب می تواند نماد زیبایی و آرامش در هردکوراسیونی باشد.

چه از نظر کفپوش و چه از نظر جزئیات معماری، چوب از تطبیق پذیرترین مواد برای استفاده در دکوراسیون داخلی به شمار می رود. با استفاده از چوبهایی با رنگ روشن فضای اتاق را بزر گتر جلوه دهید: هنگام انتخاب رنگ چوب برای مبلمان و وسایل دیگر، حتما به میزان بزرگی و اندازه فضا توجه کنید. چوبهایی با رنگ روشن می توانند یک فضای کوچک را بزر گتر جلوه دهند در حالی که چوبهایی با رنگ تیره از وسعت فضا می کاهند و آن را بسته تر نشان می دهند. اگر فضای مورد نظر شما بیش از اندازه کوچک است و همچنان می خواهید از چوب استفاده کنید، با طیفهای روشن چوب بازی کنید و با استفاده ازچوبهای روشن با شدتهای مختلف به تفکیک فضا در قسمت های مختلف بپردازید.

 انجام کارهای دستی بر روی عناصرچوبی:

 عناصر چوبی این قابلیت را دارند که با اعمال تغییری درآنها به سرعت و به راحتی نو و زیباتر شوند و جلوه آنها به کلی دگرگون شود. می توانید برای ایجاد تنوع در دکوراسیون فضا به رنگ آمیزی یک عنصر چوبی موجود در آن بپردازید و به این وسیله رنگ و حال و هوای جدیدی را به فضا وارد کنید.

چوب را در قالب جزئیات معماری به دکوراسیون اضافه کنید:

آیا می خواهید یکی از دیوارهای معمولی و ساده خانه خود را به یک دیوار متمایز و چشمگیر تبدیل سازید؟ می توانید با افزودن قطعه های دکوراتیو چوبی یا تاجهای چوبی به دیوار، به آسانی جلوه دیوار را به گونه ای چشمگیر تغییر دهید و آن را دگرگون سازید.

 کفپوشهای چوبی طرح دار می توانند به فضای داخلی زیبایی بخشند:

در راهروها ، هال، ورودی و اتاق های بزرگ به  جای استفاده از قالیچه و فرش ها ازکفپوش های چوبی طرح دار و دکوراتیو استفاده کنید.همچنین می توانید با استفاده از کفپوش های چوبی در رنگ های متضاد و متفاوت برای فضاهای مختلف ومجاور، افزون بر زیبایی بخشیدن به فضا، به تفکیک وتعریف فضاها بپردازید.

استفاده دوباره از چوب در دکوراسیون داخلی:

 امروز با رواج راهکارهای سازگار با محیط زیست دردکوراسیون داخلی، استفاده دوباره از عناصر چوبی با روش ها و گونه های نو می تواند ایده خوبی برای نو کردن جلوه دکوراسیون خانه شما باشد.

استفاده از چوب به صورت گروهی، برای اضافه کردن جذابیت دیداری:

 در بیشتر عکس هایی که درمجله های دکوراسیونی هست و تصویر یک چیدمان جذاب را نشان می دهد، از چوب در جایگاه های مختلف کنار هم استفاده شده است. برای نمونه یک میز پذیرایی چوبی در کنار قفسه کتابخانه ای از جنس چوب درکنار کانتر آشپزخانه چوبی و کفپوش چوب می تواند یک گروه چوبی را برای دکوراسیون زیبا و جذاب یک خانه تشکیل دهد.

بازار آنلاین نساجی

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید

آمار بازدید

بازدید امروز 45

بازدید دیروز 64

بازدید ماه 960

بازدید کل 569478

اکنون 36 مهمان و 0 عضو آنلاین هستند.

همراهان ما

برخی از مشتریان ما

تماس با ما

اینستاگرام فیسبوک گوگل پلاس توییتر خبر خوان

 
تلفكس: 77243296-021 و 77245780  

پست الكترونيك: info@kohanjournal.com

صندوق پستي : تهران 465-16765 مجله نساجي كهن

Add to your Skype : ghasemi.behnam

پرسش پاسخ پزشکی پیامک صوتی