درباره ما

فرش جردن در سال 1385 با سرمایه فکری – مادی – ذوقی و به مدد تلاش و کوشش های شبانه روزی جمعی از متخصصین – مدیران و با همفکری و مشورت تنی چند از بزرگان نساجی ایران در زادگاه صنعت فرش ماشینی ایران تاسیس شد. فرش جردن در طول یا دهه تولید فرش ماشینی با هدف تامین رضایت مشتری به مجموعه ای از افراد باتجربه و کاربلد تبدیل شد.
محصولات تولید شده ما با استفاده از آخرین تکنوژیهای روز دنیا نظیر دستگاه های فول اتوماتیک شونهر آلفا 400، آلفا360 ،500 شانه و700 شانه دستباف گونه (هندلوک) به بازار عرصه می شود. کلیه محصولات فرش جردن دارای علامت استاندارد ملی ایران می باشد و این نتیجه آزمایشگاههای مجهز کنترل کیفیت و مهندسین مجرب در زمینه کنترل کیفیت (QC) و متخصصین تولید در شرکت فرش مشهد می باشد که به صورت شبانه روزی در حال فعالیت و خدمت رسانی می باشند.

محصولات ما

بازدیدکننده محترم شما می توانید جهت مشاهده محصولات فرش جردن روی نماد مربوط به هر یک از گروه محصولات، در این قسمت کلیک کنید.

مقالات

 

به چه نكاتي در خريد فرش ماشینی دقت كنيم؟

تاریخچه فرش

سفارشی

رویدادها

حضور فرش جردن در نمایشگاه های داخلی و خارجی

اخبار

مهمترین اخبار و نوآوری های فرش جردن

پروژه احداث بنای نمایشگاهی بالغ بر بیش از 2000 مترمربع واقع در آران و بیدگل شهرک صنعتی سلیمان صباحی بیدگلی در حال انجام است .

news2

احداث بنای نمایشگاهی

news1

طرح ضیافت مهر

طی جلسه ای در محل شرکت با مدیر و اعضا هلال احمر منطقه در آذر ماه 39، تعدادی فرش به هلال احمر و افراد نیازمند منطقه اهدا شد.

news3

ضرورت جلوگیری از قاچاق کالا

به گزارش تسنیم محمد یکتا با اشاره به اینکه در حال حاضر نزدیک به 6 هزار واحد نساجی در کشور مشغول فعالیت هستند،اظهار داشت: صنعت نساجی هم اکنون یک بازار 20 هزار میلیارد تومانی را به خود اختصاص داده است. اما نکته اساسی اینجاست که بخش عمده ای از این بازار به ویژه بخش پوشاک در اختیار محصولات خارجی قرار دارد...

More

تماس با ما

کارخانه و دفتر مرکزی:
آران و بیدگل:شهرک صنعتی سلیمان صباحی بیدگلی،بلوار 1،فرعی 5 پلاک 295
تلفن:54759119-031
فکس:54759190-031